Hakkımızda

Her yaptığımız çalışmada kendimizi biraz daha geliştiriyor ve birkez daha yeniliyoruz.

2003 yılından bu yana kalıp sanayinde hizmet veriyoruz. Geçmişten gelen tecrübe birikimlerimizi güncel teknoloji ile harmanlıyor hep daha iyisini üretmeye çalışıyoruz.

2003 yılında tamamladığımız sektörel eğitim hayatımızı, 2008 yılına kadar sektörün her aşamasıda çalışarak pekiştirdik. 2008 yılında n bu yana kendi müşterilerimize en iyi hizmeti ve ürünü verdik. 

Halen alüminyum ve plastik enjeksiyon kalıp imalatı konusunda iddialı tüm yerli ya da yabancı rakipleriyle rekabet edebilecek kapasite, teknoloji ve birikime sahip bir kadroya sahibiz.

Referans müşterilerimizin firmamızı seçmelerinin en önemli nedeni sipariş ettikleri ürünlerinin sorunsuz ve tüm taleplerini karşılayacak şekilde ve tam zamanında teslim edilmesi uzun süreli sorunsuz çalışmasıdır.

TeknoPlast Değerleri

TeknoPlast Kalite Politikası

Müşterilerinin çeşitlilik kazanan ve gelişen beklentilerini, bilgi, tecrübe, birikim ve gelişen teknolojiye uyum sağlayan makine parkı yatırımları sayesinde kabul edilen kalite standartlarına uygun, optimal süre ve düşük maliyette sağlar.

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılarken daha düşük enerji tüketimi ve daha az karbon ayak izi bırakan, çevreye saygılı ve duyarlı üretim metotlarını geliştirmeye çalışır. Bu anlayışla üretim proseslerini buna uygun hale gelecek şekilde güncellemeye ve doğaya ve çevreye saygı duymaya devam eder. 

Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını teknolojinin sağladığı tüm yenilik ve imkanlarla karşılarken, kalite standartlarından ödün vermeden optimal maliyette üretimin çevreye, doğaya ve toplum değerlerine saygılı bir şekilde üretim devamlılığını sağlamaktır.

Ürünlerimizin kalitesiyle TeknoPlast markasının sektörel farkındalığını arttırırken, teknolojik yatırımlarla makine parkımızı geliştirmeye, buna bağlı olarak da katma değeri daha yüksek ürün ve ürün parçaları üreterek müşteri memnuniyetini arttırmak ve müşteri portföyünü genişletirken ülke ekonomisi ve sanayine de katkı sağlamaktır.

Uluslararası kalıp ve plastik sanayinde ve pazarlarında kabul ve taktir gören bir kuruluş olmaktır.

ISO 9001:2015

Bu sertifika Teknoplast'ın Kalite Yönetim Sistemi standardının şartlarına uyan bir yönetim sistemi kurduğunu ve uyguladığını onaylamak üzere verilmiştir.

Teknoplast Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 14001:2015

Bu sertifika Teknoplast'ın Çevre Yönetim Sistemi Standardının şartlarına uyan bir yönetim sistemi kurduğunu ve uyguladığını onaylamak üzere verilmiştir

Teknoplast İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 45001:2018

Bu sertifika Teknoplast'ın İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standardına uyan bir yönetim sistem, kurduğunu ve uyguladığını onaylamak üzere verilmiştir.


Tüm kalıp ve baskı işleri, merkezimizden çıkmadan tamamlayabilecek makine parkı, kapasite, bilgi ve birikime sahibiz.

Deneyimli Cad/Cam tasarımcılarımızla modellemelerimizi işletme bünyemizde yapıyoruz. Hazırlanan ürün tasarımları, 3D Printer vasıtasıyla modellenip müşteri onayına sunulur. Onaylanan ürün tasarımı üretim sürecine alınır.

Makina parkurumuzda CNC dik işleme, plastik enjeksiyon baskı makinası, freze tezgahlarıı, torna tezgahları ve erzyon tezgahları bulunmaktadır. 

Adres

Elit Sanayi Sitesi 1548. Sok.
No:28 İVOGSAN
Yenimahalle ANKARA TÜRKİYE

İrtibat

Email: info@teknoplast.net
Phone:+90 (312) 394 51 76
Faks: +90 (312) 394 51 76